شرایط گارانتی رستاک رایانه

شرایط گارانتی

استفاده از کارتهای گرافیک سری گیمینگ برای مصارف ماینینگ منجر به ابطال گارانتی می شود.

گارانتیLIFETIME یا مادام العمر به مفهوم گارانتی تا زمان تولید آن کالا توسط تولید کننده میباشد و در صورتیکه تولید آن کالا متوقف شود گارانتی نیز به اتمام خواهد رسید.

دستگاه امانی

با توجه به اینکه برخی مشتریان از نوت بوک و هارد خود برای تحصیل یا فرایندهای کاری استفاده می نمایند که فقدان آن ، منجر به ضرر و زیان مشتری می گردد ، شرکت رستاک رایانه این آمادگی را دارد که در بازه دریافت تا تحویل کالای مشتری یک دستگاه امانی در اختیار مشتری قرار گیرد تا جلوی ضرر احتمالی مشتری گرفته شود . برای دریافت دستگاه امانی فقط کافیست مشتری هنگام تحویل کالا درخواست نماید.

ایراد فراگیر

گاهی اوقات در محصولات تولید شده ایرادی فراگیر مشخص می شود که شرکتهای تولید کننده بطور رسمی به مراکز سرویس خدمات اعلام می نمایند و راه حل رفع آن نیز اعلام می گردد . در این مواقع اگر آن مدل خاص قبلتر توسط مشتریان به سرویس خدمات مراجعه نموده باشد از طریق پیامک اطلاع رسانی خواهد شد . برای مابقی مشتریان نیز در سایت رستاک رایانه  مراتب اعلام می گردد.

سفارش قطعه

با توجه به تنوع محصولات و نیاز به پشتیبانی به آنها بعد از اتمام بازه گارانتی و جلوگیری از رفت و امد غیرضرور ، در سایت رستاک رایانه قسمت سفارش قطعه امکانی برای مشتریان مهیا شده است تا با وارد نمودن مشخصات دستگاه خود و قطعه مورد نیاز ، در کمتر از سه روز ، موجودی و قیمت به ایشان اعلام و در صورت تایید ، بعد از دریافت بیعانه قطعه برای ایشان تهیه خواهد شد.

 

نظرسنجی

با توجه به اینکه نظرات مشتریان جهت بهبود و اصلاح فرایندها برای مجموعه رستاک رایانه از اهمیت ویژه ای برخوردارمی باشد در سایت رستاک رایانه پذیرای نظرات مشتریان گرامی میباشیم.

تمدید گارانتی

در صورتیکه مشتری درخواست افزایش یا تمدید گارانتی داشته باشد ضمن بررسی مدل کالا و ارزش کالا ، هزینه تمدید گارانتی محاسبه و به اطلاع مشتری می رسد و چنانچه موافق باشد کارت جدید صادر می گردد.

شعبات شرکت

شرکت رستاک رایانه در سراسر کشور 5 شعبه فعال دارد که مشتریان گرامی می توانند با مراجعه به آنها مشکلات خود را مرتفع نمایند . اگر نیاز به ارسال کالای مشتری به دفتر مرکزی باشد این فرایند بدون هزینه برای مشتری انجام می شود . در واقع هزینه رفت و برگشت از شعبات به دفتر مرکزی با شرکت رستاک رایانه می باشد.

تعویض کالای غیر نو با نو

جهت رضایت مشتریان ، کالای غیرنوی مشتری قیمت گذاری شده و سپس با دریافت اختلاف قیمت با  کالای نو پیشنهاد تعویض داده می شود.

 

هزینه ایاب و ذهاب

اگر مشتری کالای خود را برای گارانتی ارسال نماید هزینه های ایاب و ذهاب آن با مشتری می باشد. اگر کالا توسط نمایندگان ما از سراسر کشور ارسال گردد تنها هزینه یک طرف با مشتری می باشد.

تعویض محصول با عیوب تکراری

اگر مشتری مراجعات مکرر با یک عیب تکراری داشته باشد که ناشی از ایراد فنی محصول (شامل نرم افزاری نمی شود) باشد ، گارانتی رستاک رایانه  محصول را با کالای دیگری که مشابه و شرایط کالای مشتری را داشته باشد تعویض می نماید.

مدت زمان گارانتی

مدت زمان گارانتی قطعات مختلف در کارت گارانتی مشخص شده است و مشتریان گرامی هنگام خرید کالا حتما باید به این تاریخ دقت نمایند . 

پشتیبانی بعد از اتمام گارانتی

بعد از اتمام تاریخ گارانتی محصول ، شرکت رستاک رایانه بسته به نوع محصول ، خود را موظف به پشتیبانی و تامین قطعه بصورت خارج گارانتی می داند  البته در شرایطی که قطعه قابل تهیه باشد و مشتریان گرامی با هزینه موافقت نمایند.

 

 

مراکز پاسخگویی

واحد پشتیبانی دفتر مرکزی با شماره 66414243 21 98+ در دسترس است. مشتریان می‏ توانند در صورت عدم وجود مرکز خدمات در شهر خود با دفتر مرکزی تماس بگیرند.یک واحد مجهز کال سنتر با نیروهایی مسلط به مباحث فنی پاسخگوی سوالات مشتریان می باشند.

دیرکرد در تعیین تکلیف

با توجه به اینکه برخی دستگاه ها برای تعمیر نیاز به قطعه دارند شرکت رستاک رایانه خود را موظف می داند طی سی روز کاری تامین قطعه نماید . اگر در این بازه نتواند تامین قطعه نماید به میزان مازاد بر این مدت ، به تاریخ گارانتی محصول می افزاید.

آسیب دیدگی دستگاه

اگر کالای مشتری در زمانی که نزد شرکت می باشد دچار آسیب دیدگی فنی یا فیزیکی شود ، گارانتی رستاک رایانه خود را متعهد می داند که قطعه آسیب دیده را بدون هزینه تعویض نماید و اگر قطعه موجود نبود دستگاه برای مشتری تعویض خواهد شد.

ضمانت قطعات تعویض شده

قطعات تعویض شده در خارج از دوره ضمانت به منظور رعایت حقوق مصرف کنندگان و اطمینان خاطر شرکت از قطعه مصرف شده به مدت 6 ماه برای مشتری تضمین تعمیر یا تعویض می گردد.رایط گارانتی