مقالات

اس اس دی کلو مدل KLEVV CRAS C700 RGB

اس اس دی کلو مدل KLEVV CRAS C700 RGB

اس اس دی کلو مدل KLEVV CRAS C700 RGB برای بازی بازان ، علاقه مندان و اورکلاکرها محیط ایده آل با نور RGB رنگارنگ را فراهم کرده است.

این نوع اس اس دی خود را با ویژگی های پیچیده کنترل حرارتی (Heasink) از طریق تکنیک اتلاف آلیاژی از طریق آلومینیوم بکار رفته داخل آن که دارای هدایت حرارتی عالی می باشد باعث خنک شدن آن می شود.

اس اس دی کلو مدل CRAS C700 RGB طیف گسترده ای از تنظیمات رنگی (RGB) رنگی را برای شما فراهم کرده ، به طوری که می توان نوع تنظیمات پخش رنگی خود را از طریق کنترل روشنایی RGB مطابق با سلیقه فردی نشان دهید

از دیگر امکانات آن الگوریتم ذخیره سازی SLC برای افزایش دوام، طول عمر و عملکرد بهتر از طریق اعمال فناوری ذخیره سازی SLC (سلول تک سطحی) می باشد.

ثبات کامل با  S.M.A.R.T(خود نظارتی ، تجزیه و تحلیل و گزارش فناوری برای حداکثر قابلیت اطمینان)

حفاظت از داده های پایدار با موتور LDPC ECC

از موتور LDPC ECC برای دستیابی به حفظ بیشتر داده ها استفاده شده که حفاظت از اطلاعات قابل اطمینان تر از همیشه گردیده است.

اس اس دی کلو مدل CRAS C700 RGB در سه ظرفیت 240 ، 480 و 960 گیگا بایت روانه بازار گردیده است و آزمایش های متعددی را پشت سر گذاشته است بنابراین اکنون می تواند سرعت خواندن را حداکثر تا 1500 مگابایت بر ثانیه و سرعت نوشتن تا 1300 مگابایت بر ثانیه انجام دهد.

در انتها اس اس دی کلو مدل CRAS C700 RGB بهینه شده برای محیط های مختلف رایانه شخصی  بهترین سازگاری را با ویندوز ارائه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.